ĐAKOVO

Barešić u 6. minuti presudio domaćima
Objavljeno 21. svibnja, 2018.

Susret koji su morali dobiti Đakovčani su izgubili! Bjelovarčani su ranim pogotkom Barešića došli do svih bodova te zavili domaćina u crno u kontekstu borbe za ostanak. Kasnija nastojanja Đakovčana za popravljanjem štete nisu urodila plodom, a posebice im u tome nije pomogao Bošković koji je u 64. minuti upario žute kartone te zadnju četvrtinu susreta ostavio momčad brojčano slabijom.D.L.

Đakovo Croatia0
Bjelovar1(1)

ĐAKOVO - Igralište NK Đakovo. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 300. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Strijelac: 0:1 Barešić (6). Žuti kartoni: Jukić (Đakovo Cr.), Mamić, Muniz i Atlija (Bjelovar). Crveni karton: Bošković (Đakovo Cr.).

ĐAKOVO CROATIA: Jukić, Matković (od 90. Brdarić), Bošković, Grgačević, Kolak, Bosak (od 83. Barišić), Božičević, Abramović, Barukčić, Jurić, Damjanović (od 59. Peričević).

BJELOVAR: Lebović, Muniz, Nreca (od 71. Atlija), Hajdarović, Ostrman, Kuprešak, Mamić (od 69. Djorić), Šantalab, Makopek-Pušec, Barešić (od 85. Đipalo), Tominac.