ŽDRALOVI

Pleterničani “odletjeli” praznih ruku
Objavljeno 21. svibnja, 2018.

Pleterničani su kući otišli praznih ruku! Dobro su parirali do 39. minute kada je dosuđen kazneni udarac za Ždralovčane koji je realizirao Vrbanić. U devetoj minuti nastavka Pleić je drugi put svladao gostujućeg vratara te tako definirao pobjednika.D.L.

Mladost2(1)
Slavija0

ŽDRALOVI - Igralište “Brdo”. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ). Strijelci: 1:0 Vrbanić (39.-11m), 2:0 Pleić (54). Žuti kartoni: Grgić (Mladost), I. Peharda i Kvaternik (Slavija). Crvenih kartona nije bilo.

MLADOST: Srbljanović, Markuz, Pleić, I. Bošnjak, Grgić (od 64. Buzuk), Vrbanić, Trupac, Mlinarić (od 72. Ružičić), Kosanović (od 81. Stanić), Renić, Furmek.

SLAVIJA: Karlić, Kvaternik (od 85. Marčinović), Gomerčić, Ognjenčić, Martinović, M. Peharda, Bajić (od 58. Dorić), I. Peharda, Solić (od 68. Tokić), Blašković, Abramović.