TREĆA HNL ISTOK: SLAVONSKI BROD

Bodovi ostali na Savi
Objavljeno 14. svibnja, 2018.

Uvodno bolju igru Brođani su materijalizirali u 31. minuti preko iskusnog Mišića. Deset minuta poslije gosti iz Pleternice izborili su najstrožu kaznu, koju je u izjednačenje pretvorio Abramović. Presudio je potom jedanaesterac u korist domaćih, kojeg je realizirao Bundavica.D.L.

Marsonia              2  (1)
Slavija                  1  (1)

SLAVONSKI BROD - Stadion uz Savu. Vrijeme: sunčano. Teren: odličan. Gledatelja: 200. Sudac: Matej Vuković (Đakovo). Strijelci: 1:0 Mišić (31), 1:1 Abramović (41.-11m), 2:1 Bundavica (70.-11m). Žuti kartoni: Radić, Balentović, Martić (Marsonia), H. Ančurovski i Gomerčić (Slavija). Crvenih kartona nije bilo.

MARSONIA: Memović, Balentović, Čanić, Jelčić, Martić, Mišić (od 63. Baričević), Gudelj, Rosandić (od 72. Božić), Radić (od 54. Kurbalić), Sivrić, Bundavica

SLAVIJA: Petković, Kvaternik (od 83. Blašković), Gomerčić, Ognjenčić (od 54. Martinović), Šubara, M. Peharda, I. Peharda, Dorić (od 50. Bajić), Solić, H. Ančurovski, Abramović