OSJEČANKE PORAZILE PRVAKA SRBIJE

Subotičankama kod kuće uzvratile istom mjerom
Objavljeno 19. veljače, 2018.

Sraz državnih prvakinja zasluženo je pripao hrvatskim! Osječanke su tako uzvratile Subotičankama za sličan prošlonedjeljni poraz (0:2) na njihovu terenu. Gošće je u 11. minuti krasnim pogotkom otvorila Maltašić s 20-ak metara zakucavši loptu u lijevi gornji kut - 1:0. U sedmoj minuti nastavka Andrlić je iz blizine udvostručila vodstvo, ali je šest minuta poslije Matić vratila rezultatsku neizvjesnost s nekoliko metara svladavši domaću vratarku. Dvojbe oko pobjednika otklonila je Balić u 75. minuti, nakon dubinskog dodavanja Bojčić te poentiranja osječke napadačice kada je izbila ispred vratarke Kostić - 3:1. D. Lekšan

OSIJEK                          3  (1)
SPARTAK                      1  (0)

OSIJEK - Akademija “Krpan&Babić”. Vrijeme: oblačno. Teren: s umjetnom travom. Gledatelja: 70. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Strijelci: 1:0 Maltašić (11), 2:0 Andrlić (52), 2:1 Matić (58), 3:1 Balić (75)

OSIJEK: Pirić, Bojčić, Nevrkla, Radeljić, Bulut, Maltašić (od 70. Kovač), Baban, Culek (od 59. Čavić), Lojna, Andrlić, Balić. Trener: Dejan Berger

SPARTAK: Kostić, Krstanoska, Baka, Vajda, Slović, Pleuler (od 46. Marenić), Filipović, Krčak (od 77. Bradić), Mostarac, Matić, Phillips. Trener: Boris Arsić

Uvjerljive osječke kadetkinje

Predigru seniorkama odigrale su njihove kadetske ekipe. Osječanke su pri tomu bile uvjerljive zabivši subotičkoj vratarki sedam komada i ne propustivši ni jednu loptu u vlastitu mrežu (7:0). Tako su štićenice trenera Zvonimira Kolaka u dva dana ostvarile isto toliko pobjeda.