TRNJU PRESUDILA BIJELA TOČKA

Đozla bi dobro došao u vrhu napada
Objavljeno 14. veljače, 2018.

Trener nogometaša Cibalije Mladen Bartolović u prijateljskoj utakmici protiv zagrebačkog trećeligaša Trnja na teren je poslao rekonvalescentnog Vojkovića, a u vrhu napada od prve minute zaigrao je i Josip Barišić, koji je u utorak došao u Vinkovce. Trećeligaš iz Zagreba predstavio se u dobrom izdanju i vrlo dobro je parirao prvoligašu iz Vinkovaca, no gosti nisu uspjeli sačuvati mrežu nedirnutom. Jedini pogodak postigao je mladi Marko Mlakić s bijele točke u 23. minuti. Zasluge za pogodak ima Josip Barišić, u Osijeku poznat pod nadimkom Đozla, koji je i jučer pokazao da ima "nos" za gol i da bi mogao biti pojačanje za Cibaliju. Ishod dogovora oko angažmana Barišića u Cibaliju trebao bi danas biti završen i Bartolović će znati može li računati na Đozlu u nastavku sezone. A. G.

CIBALIA               1  (1)
TRNJE                    0

VINKOVCI – Stadion Cibalije. Gledatelja: 100. Sudac: Davor Grizelj (Vinkovci). Strijelac: 1:0 Mlakić (23-11m).

CIBALIA: Šubarić, Opara, Karaula, Soldo, Kraljević, Mrdeša, Vojković, Miličević, Mamić, Mlakić, Barišić. Još su igrali: Čubić, Berač, Filipović, Oršolić, Marić, Šarić, Božić, Križanović.

TRNJE: Gudelj, Rebernjak, Stojkovski, Babok, Tomšić, Jurač, Vikario, Mateoni, Slatina, Zubak, Vlak. Još su igrali: Cindrić, Čović, Martinović.