CRVENA ZVEZDA U OSIJEKU

Balić presudila Beograđankama
Objavljeno 14. veljače, 2018.

Najbolja hrvatska ekipa ugostila je doprvaka Srbije i upisala pripremnu pobjedu! Bio je to susret oprečnih poluvremena jer su Osječanke bile znatno bolje u prvom, a gošće iz Beograda koncentriranije u nastavku susreta. Domaće je u vodstvo dovela mlada Čavić, a neposredno uoči odmora Andrlić je udvostručila prednost. U 13. minuti drugog dijela Tenkov je iz blizine smanjila rezultat, a u 74. ga je izjednačila Miladinović udarcem iz daljine. Devet minuta uoči kraja Balić je iz blizine zaključila lijepu akciju domaćeg sastava za konačnih 3:2.D.Lekšan

OSIJEK                         3  (2)
C. ZVEZDA                   2  (0)

OSIJEK - Teren s umjetnom travom stadiona Gradski vrt. Vrijeme: oblačno i hladno. Gledatelja: 25. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Strijelci: 1:0 Čavić (33), 2:0 Andrlić (44), 2:1 Tenkov (58), 2:2 Miladinović (74), 3:2 Balić (81)

OSIJEK: Pirić, Bulut, Nevrkla, Radeljić (od 79. Kovač), Culek, Baban, Maltašić, Čavić (od 72. Pernar), Lojna, Andrlić (od 90. Pranješ), Balić (od 88. Findrik)

CRVENA ZVEZDA: Petković, Krstić, Smiljković, T. Đorđević, Marković, Malešević, Aranđelović, Miladinović, K. Đorđević, Tenkov, Stojanović. Još su igrale: Barjaktarević, Živković, Vulikić i Vasović.