PRIJATELJSKI SRAZ

Pogocima debitirao Llanos
Objavljeno 22. siječnja, 2018.

Prvi pripremni sraz trećeligaških momčadi zasluženo je pripao osječkoj! Posebice su domaći bili dojmljivi u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali tri pogotka prednosti. Čepinčane je brzo otvorio Durdov, a zatim je debitant u Osijekovom bijelo-plavom desu Kolumbijac LLanos postigao dva pogotka te definirao pobjednika. U nastavku su načinjene brojne izmijene i odnos snaga na terenu se izjednačio. U takvoj igri gosti iz Čepina uspjeli su ublažiti poraz preko Domagoja Ivića (62) koji je iz blizine svladao Orbanića za konačnih 3:1. Do kraja nije bilo više pogodaka, kao i naglašenih prigoda za to. D.L.

OSIJEK II            3  (3)
ČEPIN                 1  (0)

OSIJEK - Teren s umjetnom travom stadiona Gradski vrt. Vrijeme sunčano. Gledatelja: 80. Sudac: Antonio Škobić (Čepin). Strijelci: 1:0 Durdov (4), 2:0 Llanos (21), 3:0 Llanos (30), 3:1 D. Ivić (62).

OSIJEK II: Barešić, Hudaček, Šalinović, Ćosić, B. Ivić, Filipović, Llanos, Soldić, Rajić, Durdov, Juranović. Drugo poluvrijeme: Orbanić, Išasegi, Stoimeovski, Šutalo, Stanić, Bubalo, Prenkpalaj, Magdić, Benić, Čikvar, Bliznac. Trener: Dino Skender

ČEPIN: Kordić, Rolj, Lamza, Goluža, Grgić, Gregić, Bošnjaković, Gelo, D. Ivić, Agatić, Bilandžić. Još su igrali: Kuburić, Bilić, Erlić, Knežević, Bilobrk, Zebec, Čolić i Ribičić. Trener: Igor Toth