PRVA HRVATSKA LIGA KOŠARKAŠA

Trica iz očaja uništila nadu
Objavljeno 15. siječnja, 2018.

Borbu za prvoligaške bodove nastavili su košarkaši Borova, koji su u Ludbregu otvorili seriju od tri utakmice protiv izravnih konkurenata u borbi za ostanak. Protiv Grafičara ih nisu osvojili, bili su vrlo blizu, ali loše odrađenih 20 minuta bilo je ipak nenadoknadivo. Gosti su na isteku druge dionice zaostajali 15 poena, a u nastavku su uspjeli čak i povesti, no ključni trenutak dogodio se u 65 sekundi prije kraja. Kod rezultata 68:68, Manuel Novak pogađa tricu iz teške situacije, a do kraja gosti više nisu imali kvalitetnih napadačkih rješenja.N.B.

GRAFIČAR                72
BOROVO                   68

LUDBREG - SD Ludbreg. Gledatelja: 100. Suci: Štrok (Varaždin), Antolić (Bjelovar), Kumrić (Varaždin).

GRAFIČAR: Nakić 3 (1-1), Mat. Novak 16 (2-3), Petrović 6, Štefan 11 (2-2), Šamarija 10, Koljnerekaj, Prprović 8 (4-5), Siladić 9 (3-5), Man. Novak 9, Poljak.

BOROVO: Brocić 4, Jovanović, Šarac 2, Bobinac, Boras 12 (2-2), Miljanić 3 (1-2), Bekavac 7, Rajšić 11, Benković, Žulj 6, Kapović, Kovač 13 (3-4).

REZULTAT PO ČETVRTINAMA: 23:16, 20:12, 9:19, 20:21.