PREMIJER LIGA ZA RUKOMETAŠE

Crna rupa Vinkovčana u Umagu
Objavljeno 15. listopada, 2017.

Rukometaši Spačva Vinkovaca poraženi su na gostovanju u Umagu. “Mlin na domaću vodu” krenuo je vrlo rano. Već u sedmoj minuti imali su tri pogotka prednosti (4:1), a s tom su razlikom otišli i na odmor. Vinkovčani su u nastavku dva puta uspjeli izjednačiti, a onda im je uslijedila crna rupa. Domaći su od 48. do 58. minute načinili seriju od 7-0 pa su gosti do kraja samo pokušavali izbjeći rezultatski fijasko. A.Grgić

UMAG                                      26  (13)
SPAČVA-VINKOVCI             21  (10)

UMAG - ŠSD Umag. Gledatelja 200. Suci: Ivan Grbavac (Makarska) i Siniša Ravlić (Vrgorac).

UMAG: Matijević, Buvinić, Šolić 3, Sever, Maros, Horozović 4, Lukačec 5(1), Maršan 5, Severec 6, Milinković, Ružić, Slavić, Gorenac, Koler, Sinčić 3, Krupić.

SPAČVA-VINKOVCI: D. Stojanović, Karaula 1, Kordi, Mihaljević 1, Vešligaj 1, Nađ, Nedić 1, Vignjević 3, Raguž, T. Stojanović 1, Božić, Babić 2, Vukušić 5, Lučić, Ranogajec 6(2), Ereš.

SEDMERCI: Umag 2(1), Spačva-Vinkovci 3(2); ISKLJUČENJA: 4 min. Umag (Sever 4), 6 min. Spačva-Vinkovci (Nađ 6).