Sport
TENISKA PIRAMIDA LIGA

I nakon 2. kola mnogo promjena
Objavljeno 12. listopada, 2017.

U nekim mečevima na samom vrhu teniske Piramida lige za rekreativce na osječkom ŠRC-u Jezero bilo je neizvjesnosti, ali igrači iz prvog reda obranili su status favorita i zadržali “jedinice”. Svi osim Josipa Miškića koji je u dva seta poražen od Olivera Jankovića te je nakon 2. kola pao za jedno mjesto niže. Bilo je zanimljivo i u nižim redovima pa su izazivači iz četvrtog reda bili raspoloženiji od izazvanih igrača te su Deny Gvajdek, Tomislav Nedić i Kruno Stražanac pobjedama izborili mjesto u trećem redu. Mnogo je promjena bilo u i ostalim susretima te su korak naprijed napravili Nikola Parac, Ivan Blažević, Željko Bilić i Igor Dominić.

Rezultati 2. kola

2.-1. red:

Željko Vrgoč - Milan Marinić 5:7, 2:6

Filip Svetličić - Viktor Škaro 1:6, 1:6

Mario Markotić - Jure Duvnjak 3:6, 6:4, 5:11

Oliver Janković - Josip Miškić 6:3, 6:4.

4.-3. red:

Deny Gvajdek - Mladen Jurić 7:5, 2:6, 10:8

Tomislav Nedić - Mario Garac 3:6, 6:2, 10:4

Zvonko Beissmann - Ivan Jakovljević 2:6, 3:6

Kruno Stražanac - Dalibor Jeftić 6:2, 2:6, 10:6.

6.-5. red:

Zsolti Rabbi - Andrija Vidić 7:5, 5:7, 9:11

Mario Festetić - Mijo Boras 3:6, 3:6

Nikola Parac - Ivan Ćorić 7:6, 6:1

Vladimir Lalić - Strahinja Jančić 2:6, 3:6.

8.-7. red:

Ivan Blažević - Miroslav Benković 6:2, 6:7, 7:5

Tomislav Krolo - Goran Krejačić 5:7, 6:7

Matko Andrišić - Krunoslav Pavlović 4:6, 6:4, 5:10.

10.-9. red:

Ivan Vuletić - Matej Kokolari 3:6, 2:6

Vedran Smoljan - Zvonimir Vuković 6:4, 6:7, 7:10

Vlado Wagenhofer - Ivan Škaro 6:1, 6:3

Miroslav Dasović - Mario Jelavić 7:5, 4:6, 5:10.

12.-11. red:

Željko Bilić - Vedran Lovrinčević 6:3, 6:2.

14.-13. red:

Damir Plemeniti - Marin Garac 6:3, 3:6, 8:10

Vjenceslav Vrtarić - Mario Jurković 3:6, 3:6

Igor Dominić - Moris Aničić 6:2, 6:2.

16.-15. red:

Ivan Peko - Predrag Čugalj 4:6, 1:6

Nenad Virovkić - Jadranko Grubišić 6:7, 3:5

Tomislav Marukić - Vjeran Bogović 6:3, 7:5

Emir Kulenović - Slavko Marjančević 2:6, 3:6.

18.-17. red:

Dino Dragičević - Mirko Herceg 1:6, 4:6

Marko Brekalo - Željko Šibonjić 6:1, 6:2

Zvonimir Greganić - Barbara Vuković 6:3, 6:1.

19.-19. red:

Matej Marinović - Denis Šimenić 6:2, 6:4

Hrvoje Bradvica - Božana Škaro 6:1, 6:1.

Možda ste propustili...

CHALLENGE KUP ODBOJKAŠICA

Češka dominacija u dvorani Gradski vrt

TURNIR “JOZO TIBINAC”

Pobjedniku 10.000 kuna